Forumul turistic din Romania

Un forum despre turism si calatorii

AcasaAcasa  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Manastirea PUTNA (SV)

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
pseudokryticon
ADMINISTRATOR FORUM

Data de inscriere : 24/05/2011
Varsta : 54
Localizare : Pascani / Harlau - Iasi

MesajSubiect: Re: Manastirea PUTNA (SV)   Mier 31 Ian 2018, 17:18

Din nefericire in acest moment (ianuarie 2018) singurele poze care sunt vizibile in acest post sunt cele ale lui GAMEZPLAY (multumim Cristi). Acest lucru se datoreaza faptului ca, in urma cu ceva ani, atunci cand am inceput sa postam cu entuziasm in acest forum, am hotarat sau ne-am luat unii dupa altii si am folosit ca client de imagini doua site-uri "prietene" americanesti (imageshack.us) si (photobucket.com) care acum ne-a sters tuturor MUNCA. Pe unde voi trece voi lasa in locul imaginilor sterse un comentariu de genul [imagine cenzurata de imageshack.us] sau [imagine cenzurata de photobucket.com]. Exact in aceasta situatie se afla mai bine de jumatate din forum! Va fi foarte greu sa revenim dar nu trebuie sa ne lasam! Am inceput sa folosesc o modalitate mai greoaie dar SIGURA: urc pozele in Cloudul OneDrive si de acolo extrag EMBED cu calea imaginii respective. Iata ca astfel pot sa va prezint cateva imagini din Putna de anul asta 2018:

Calator mioritic
ADMINISTRATOR FORUM

Data de inscriere : 14/10/2010
Varsta : 61
Localizare : Pascani/Iasi

MesajSubiect: Re: Manastirea PUTNA (SV)   Joi 01 Feb 2018, 07:51

Pentru postat poze pe forum am aflat si de: https://imgbb.com/ - care vad ca momentan functioneaza.

Manastirea PUTNA (SV)
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forumul turistic din Romania :: MANASTIRI :: MITROPOLIA MOLDOVEI SI BUCOVINEI-
Mergi direct la: